Všichni chceme pro své děti to nejlepší. V případě hraček platí toto tvrzení dvojnásobně. Za nejoblíbenější a nejkvalitnější jsou považovány dřevěné hračky. Obáváte se jejich ceny? Již nemusíte! Dřevěné hračky BIGJIGS jsou totiž dostupné pro každého!

Dřevěné vláčky a příslušenství

Vláčkodráha. Kdo by tuto skvělou hračku, se kterou se dá zabavit na celé hodiny, neznal. Vyhrají si s ní holky i kluci. A co si budeme nalhávat, také mnozí tatínci. Vybrat však tu nejlepší dřevěnou vláčkodráhu může být v záplavě dnešní nabídky docela oříšek.

Koleje, výhybky, točny, ale také interaktivní závory, tunely,různá depa pro mašinky či přejezdy a stanice. Dřevěné vláčky BIGJIGS zkrátka nabízí spoustu variant, jak si s nimi vyhrát.

Skvělou zprávou je, že tyto vláčkodráhy jsou plně kompatibilní s jinými běžně na českém a slovenském trhu dostupnými dřevěnými kolejemi. Koleje a příslušenství BIGJIGS pořídíte za pár korun. Nenechte se však zmást, kvalita je i při nižší ceně vynikající!

Vláčkodráhy navíc skvěle rozvíjí dětskou fantazii. Speciálně pro holčičky BIGJIGS připravil například princeznin vlak, růžovou mašinka, či vláčkodráhu pro víly.

Výhradním distributorem značky BIGJIGS pro ČR a SR je velkoobchod s dřevěnými hračkami z celého světa Dvěděti.cz, který mimo jiné nabízí více než 4000 dřevěných hraček skladem.

Pojďme si hrát s hračkami BIGJIGS!

Anglická firma BIGJIGS se však nevěnuje pouze výrobě dřevěných vláčkodráh. V jejich nabídce naleznete také celou řadu skvělých dřevěných hraček, které rozvíjí dětskou fantazii a dopomáhají k ještě lepší hře. Najdete zde dřevěné potraviny do dětských kuchyněk, hudební nástroje, joja a oblíbená dětská dřevěná puzzle s obrázky, ale také nejrůznější šperky pro malé parádnice a zajímavé drobnosti pro zvídavé koumáky.

Nutno dodat, že kvalita hraček BIGJIGS je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Látkové panenky BIGJIGS

Veselé. Barevné. Tradiční. Právě těmito třemi přídavnými jmény se vyznačují hadrové panenky BIGJIGS. Jejich výroba podléhá nejpřísnější kontrole, proto jsou tyto roztomilé panenky vhodné již pro ty nejmenší.

Panenky jsou bezesporu nejoblíbenějšími hračkami pro holčičky. BIGJIGS však při výrobě myslel i na kluky a do své nabídky zahrnul také hadrové panáčky.

Látkový pan doktor, zdravotní sestřička, panenka Violet či fešák Harry. Hadrové panenky mají příjemně měkká tělíčka a milý výraz ve tváři – vaše děti si je zkrátka zamilují.

Pokud tedy hledáte pro své dítě kvalitní hračku, která se nebude po chvíli válet v koutě, vsaďte na interaktivní a rozvíjející hračky BIGJIGS.