Sami jistě víte, jak těžké je občas dnešní děti zabavit. Co jim však pořídit  hračky, které promění váš dům i zahradu v jedinečný herní svět plný nikdy nekončící zábavy? Kvalitní dětské kuchyňky, domečky pro panenky, odrážedla pro holky i kluky a mnoho dalšího, pochází z dílen kvalitních amerických firem. Tyto hračky děti nejen potěší, ale také na dlouhou dobu zabaví.

Kosmetické stolečky pro malé parádnice

Máte doma malou fintilku? Potom ji jistě uděláte radost kosmetickým stolečkem. Místo, kde se malá princezna bude moci malovat, česat a zkrášlovat. Kosmetické stolečky jsou vybaveny velkým zrcadlem, zásuvkou určenou k odkládání drobných nezbytností a také pohodlnou stoličkou. Všechny kosmetické stolečky mají navíc krásné holčičí barvy a malé parádnice u nich najdou celou řadu praktických vychytávek.

Dětský kosmetický stolek – malá princezna

Skvělým dárkem pro malé princezny je dětský kosmetický stolek – malá princezna. Velký prostor na desce stolu pojme veškeré laky na nehty, gumičky do vlasů i hřebínky. Kdyby přeci jen malé parádnici nestačila deska stolku, najde zde také zásuvku, kde je možné ukrýt celou řadu holčičích pokladů. Velkým plus je nerozbitné plastové zrcadlo a světlo nad zrcadlem, které se automaticky samo vypne po 5 minutách. Výrobce Step2 zkrátka ví, jak udělat radost malým slečnám.

Domečky pro panenky propracované do posledního detailu

Každá malá holčička touží po vlastním domečku, kde by mohla “ubytovat” všechny své panenky. Výrobci Step2 a Kidkraft přináší na trh opravdu propracované kousky v mnoha barevných i velikostních variantách. Domečky pro panenky jsou navíc vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a nabarveny bezpečnými barvami. Vydrží tak v perfektním stavu opravdu dlouho.

Vybírat může z celé řady modelů. Domeček pro panenky ve stylu nákupního centra, komfortní dvoupatrový domeček s podkrovím, pohádkově elegantní či velký třípodlažní domeček, kde se vejde opravdu spousta panenek.

Podporujte přirozený dětský pohyb

Odrážedlo pro děti perfektně připraví vaše dítko na opravdovou jízdu na kole. Odrážedla jsou

vhodná již od jednoho roku a děti se na nich perfektně a hlavně do sytosti vyřádí. Kvalitní dřevěný materiál, ze kterého jsou tato vozítka vyrobena zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

 

Dětské kuchyňky pro kuchtíky i kuchtičky

Každá malá hospodyňka jistě ocení také vlastní kuchyňku, kde bude moci vařit, péct přesně to, na co mají zrovna její panenky nebo plyšáci chuť. Dětské kuchyňky od výrobců Step2 a Kidkraft jsou navíc zárukou nejvyšší kvality.

Váš malý kuchař může nyní servírovat jakékoliv pochoutky. Mnohé dětské kuchyňky jsou navíc vybaveny realistickými zvuky vaření. Spousta dvířek, skříněk, úložných prostor a prostoru na vaření zajišťuje zábavu na dlouhé hodiny. Dětské kuchyňky jsou vhodné pro dítka od dvou let a díky kompaktnímu a elegantnímu vzhledu se hodí do jakéhokoliv interiéru. V nabídce je celá řada barev i velikostí, stačí si vybrat tu pravou.

Další produkty, slevové akce a nejrůznější soutěže o zajímavé dárky naleznete také na facebookovém profilu e-shopu Kuchynky-hracky.cz.