Pokud chcete koupit dětem hračku, potom jistě víte, že to není nic jednoduchého. Současný trh je hračkami přesycen, výběr je tedy obrovský a těžko se v něm orientuje. Pravdou také je, že děti jsou stále náročnější a jen málokterá hračka je dokáže zabavit na dlouhou dobu. V případě, že chcete dětem dopřát zábavu a současně jim pořídit hračku, která vydrží, měli by vás zajímat hračky od amerických výrobců Step2 a Kidkraft…Co vše je možné mít?

Hra na vaření baví kluky i holky!

Mezi nejpopulárnější dětské hry patří napodobování činností dospělých. Nejčastěji je to právě vaření. V tomto případě je nutné si uvědomit, že děti do klasické kuchyně nepaří, protože je to pro ně nebezpečné místo. Jestliže máte doma malého kuchtíka nebo kuchtičku, uděláte nejlépe, pokud jim pořídíte jejich vlastní království. Výrobce Step2 nabízí plastové i dřevěné dětské kuchyňky v trendy designech a především – s celou řadou vychytávek, které hru na vaření zdokonalují.

Potěší bohatým vybavením i reálnými zvuky vaření

Mezi populární modely patří Dětská kuchyňka s doplňky, která na první pohled zaujme svým designem. Tato kuchyňka děti potěší svou výbavou. Má například dvě elektronická zařízení: plotýnku a mobilní telefon, dále je vybavena troubou, mikrovlnkou a lednicí, nechybí ani dřez s baterií a spousta úložného prostoru, do kterého děti mohou schovat všechny pomůcky. Zajímavostí je speciální pánev a hrnec s reálnými zvuky smažení a vaření vody. Tato kuchyňka pro děti má i dalších 17 kusů vybavení jako je košík na ovoce a zeleninu, 2 polévkové talíře, 2 mělké talíře, hrnec, pánvičku, pokličku, 2 vidličky, 2 nože další.

Domečky pro panenky i v netradičním provedení

Specialitou výrobce Kidkraft jsou moderní domečky pro panenky vyrobené z velmi odolného plastu a dřeva, které potěší všechny malé slečny. Kidkraft nabízí i netradiční Domeček pro panenky Nákupní centrum. Ten si zamilují všechny malé parádnice. Hru s panenkami si mohou užít v pěti obchůdcích ve třech patrech. V domečku se nachází hračkářství, kadeřnictví, cukrárna, boutique a restaurace s terasou. Nechybí ani takové vychytávky jako jsou eskalátory či pohyblivý výtah. Navíc příslušenství domečku tvoří celkem 15 kusů nábytku a doplňků, což hru zdokonaluje!

Herní stolek DINOLAND jako super zábava

I pro kluky mají oba výrobci co nabídnout. Novinkou v sortimentu je Herní stolek DINOLAND od Kidkraft, který potěší malé milovníky dinosaurů. Stolek má speciální konstrukci a jeho součástí je sada 95 dílů. Na stolu se nachází dlouhé klikaté tratě, velká sopka, tunely s dinousauřími kostrami, 5 usměvavých jeskynních mužů a žen, prehistorická policejní a hasičská stanice, jeřáb, kterým je možné zvednout a přemístit dinosaury nebo těžký náklad a dále také 3 vlaky, letadlo, vrtulník a 3 další vozidla. Kluci se tak vyřádí do sytosti.

Pro malé sportovce

Léto je tu, takže jistě vyrazíte s dětmi ven. Pro pohyb malých dětí je ideální odrážedlo nebo vozítko, ve kterém si mohou užít zábavný pohyb. Skvělé je například Vozítko Buggy Whisper od Step2. Jedná se o perfektní sporťák pro nejmenší. Pro zajištění bezpečí má vozítko nastavitelnou rukojeť a bezpečností pásy. Má i menší úložný prostor. Jeho výhodou jsou gumová kola, která zajistí bezhlučný provoz a děti jistě potěší volant s klaksonem na baterie. Zajímavých vozítek je k mání více…

Tyto a další super hračky pro děti najdete v nabídce internetového obchodu www.kuchynky-hracky.cz. Těšit se můžete nejen na bohatou nabídku ale i příjemné ceny…