Děti milují hry, při kterých mohou napodobovat činnosti svých dospěláckých vzorů. Každá malá slečna touží po domečku pro panenky, ve kterém si bude moci vytvořit vlastní domácnost. Většina malých kluků potom chce být zase hasičem nebo policistou. Pokud svým dítkům chcete jejich sen splnit, můžete. I v České republice jsou totiž nyní k dostání unikátní hrací sety…

Plno zajímavých vychytávek bude malé slečny bavit

Každá správná holčička miluje panenky a logicky pro ně chce mít i krásný domeček. Jen si vzpomeňte na své dětství. Také jste toužila po krásném domečku pro panenky, ale rodiče vám dali krabici a hraj si? Tuto hrůzu už vy jistě nechcete své malé princezně udělat…a také nemusíte.


Na českém trhu jsou totiž konečně k dostání jedinečné domečky pro panenky od výrobce Kidkraft. Domečky tohoto výrobce jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, takže se mohou pochlubit velkou odolností. Navíc jsou krásně barevně vyvedené a mají mnoho zajímavých vychytávek.

Klasika nebo nákupní centrum ?

Kidkraft nabízí klasické domečky pro panenky v rozmanitých designech a provedeních. Zajímavý je například model SO CHIC. Tento domeček pro panenky je přístupný ke hře ze všech stran, nachází se v něm 10 různých pokojíčků ve třech prostorných podlažích. Domeček je navíc vybaven 50 ks nábytku a doplňků.

Kidkraft nabízí i netradiční domečky – například v podobě nákupního centra. Domeček Nákupní centrum má 5 obchůdků (hračkářství, kadeřnictví, cukrárna, boutique a restaurace s terasou) ve třech patrech a nechybí v něm ani eskalátory a pohyblivý výtah! Malé slečny parádnice ho prostě budou milovat.

Kluci si splní svůj sen

Výrobce hraček Kidkraft samozřejmě myslí i na malé kluky. Připravil pro ně jedinečný Hrací set HERO, díky kterému si mohou splnit svůj sen o tom stát se policistou nebo hasičem. I tento hrací set je vyroben ze dřeva a nabízí mnoho zajímavého hraní.


Jeho výhodou je, že se dá lehce otevřít a zavřít – vše je tak přehledně uklizeno během vteřiny. Hrací set HERO má 12 místností ve 3 patrech. Do jeho výbavy patří hasičské auto, policejní motorka, záchranářský vrtulník, ohebné figurky požárníka a policisty, nechybí ani 2 figurky psů nebo požární tyč z posledního patra až do přízemí. Tento domeček je prostorný, takže si u něho může hrát i několik dětí najednou.

Hračky od Kidkraft vaše děti okouzlí. Udělejte jim ty nejkrásnější Vánoce a splňte jim jejich sen…

Kompletní nabídku najdete na www.kuchynky-hracky.cz