Míč, létající talíř, disk nebo jojo? Cokoliv nebo všechno! Takhle charakterizují nový skákací disk prodejci, který se 1. května dostal na pulty českých hračkářství.

Co je QOBOQOB

I ty sám můžeš vymyslet zábavu s tímto malým fosforeskujícím diskem. Lze si s ním házet jako s létajícím talířem, dobře poslouží také jako skákací disk. Pokud jsi vyznavač freestylu, jistě s diskem QOBOQOB také nějaké číslo vymyslíš.

Najdi svůj styl a nauč ho ostatní …

Přednosti a parametry QOBOQOB

  1. kapesní velikost
  2. jednoduchý a zároveň jedinečný
  3. 100% recyklovatelný
  4. individuální hra i kolektivní zábava
  5. krásné fosforeskující barvy
  6. podporuje dětskou kreativitu, pohyb a jemnou motoriku

QOBOQOB zabaví malé i velké

Blíží se léto a jistě přemýšlíte čím zabavíte své děti na dovolené. Disk QOBOQOB je řešením! Věřte, že s touto šílenou hračkou nudu nikdy nezažijete. Pohodlně se vejde do kapsy, můžete jej mít tak neustále při sobě. QOBOQOB je na trhu teprve chvíli, ale již nyní aspiruje na hit letošního roku. Hromadu zábavy si s tímto skákacím diskem užijete také u vody. QOBOQOB se nikdy nepotopí! Naopak můžete jej házet po vodní hladině jako “žabky”.

QOBOQOB se vyrábí v pěti jasně fosforeskujících barvách, proto se nemusíte bát, že by se při první hře někde zatoulal. A věřte, že se s ním zabaví také “puberťáci”, kteří si QOBOQOB oblíbili při provádění různých freestylových kousků.