Máte doma šikovné děti, které vám chtějí neustále pomáhat v kuchyni? Nebo rádi experimentují a při každé vhodné chvilce se vás snaží překvapit nějakou dobrotou z vlastní dílny? Dopřejte jim lekci vaření s profesionálem, kde se naučí připravit opravdové jídlo.

Kurz vaření pro děti v restauraci Alcron

Pod dohleden šéfkuchaře restaurace Alcron Romana Pauluse či jeho šikovných kolegů mohou i vaše děti absolvovat kurz vaření, kde se vaši nejmenší naučí kulinářské základy. Tento kurz vaření pro děti je určen dětem od 4 let.

  • Lekce vaření probíhají v salonku art deco hotelu Radisson Blu Alcron
  • Vaření pro děti je otevřeno každou druhou sobotu v měsíci od 12:00 do 14:30 hodin
  • Počet míst je limitován a cena za jedno dítě činí 700 Kč

Cena kurzu vaření pro děti zahrnuje veškeré použité suroviny, neomezenou konzumaci nápojů a také certifikát o absolvování kurzu. V závěru kurzu je pro děti také připraven oběd na Sobotním Brunchi.

Kurz vaření s dětmi v Chefparade

Příjemné odpoledne společně se svými dětmi můžete také strávit v kurzu vaření s dětmi, kde se společně naučíte připravovat spoustu dobrot. Kurz je doporučen dětem od 4 let. A v celkové ceně je započten také doprovod dítěte.

  • Tento kurz mě zaujal, nepodařilo se mi však najít adresu, kde se vaření s dětmi koná
  • Termíny vaření pro děti je vypisováno v průběhu daného měsíce
  • Počet míst je limitován a cena kurzu činí 590 Kč za jedno dítě

V průběhu kurzu si děti uvaří oběd o několika chodech, který pak společně všichni spořádají. Celý kurz trvá přibližně 3 hodiny, tato doba je však závislá na šikovnosti dětí a jejich chuti vařit.