A nemusí ho stavět jen z písku! Často si váš syn hraje na chrabrého rytíře? Nebo sní vaše milovaná holčička o tom, že bude jednou princeznou? Podpořte jejich fantazii a kreativitu tím, že jim pořídíte vlastní hrad.

Hračka, která jen tak neomrzí

Dnes i sen o hradu můžete svým ratolestem splnit. A věřte, že to není žádná velká investice. Ten, kdo vymyslel kreativní hračku “Můj barevný hrad” myslel také na to, aby se zde děti nejen maximálně vyřádily, ale aby také projevily svou kreativitu.

Zakoupit jej můžete v internetovém obchodě ZajímavéHračky.cz

Můj barevný hrad

“Můj barevný hrad” je vlastně taková velká 3D omalovánka. Ta dětem přinese nejen spoustu zábavy, ale na nějaký čas zaměstná také jejich fantazii. K tomu, aby byl hrad krásný a takový, jaký měla například princezna Zlatovláska bude zapotřebí vzít barvičky, fixy, pastelky a začít malovat. A jak? No přeci tak, jak chcete, aby ve výsledku vypadal.

Dostatečně tvrdý karton, ze kterého je celá tato stavba zhotovena zajistí vám i vašim dětem maximálně pohodlné malování. A co nesmí chybět u žádného pořádného hradu? Přeci padací most! I ten u tohoto výrobku naleznete. Po konečně domalování uvidíte, jakou budou mít děti z jejich vlastního hradu radost, a jak si s ním dokážou vyhrát.

Líbí se vám kreativní hračka “Můj barevný hrad”? Zúčastněte se naší jarní soutěže pro děti, kde tuto úžasnou hračku můžete vyhrát. Dárek do soutěže věnuje eshop ZajímavéHračky.cz