Levné hračky pro děti od 3 let

V minulém článku jsem se zaměřila na levné hračky pro úplně nejmenší dětičky. Dnes se společně podíváme, čím udělat radost vychytralým tříletým capartům. Nezapomeňte, hračka nemusí být předražená, aby udělala radost a dlouze sloužila.

Tentokrát nemám specifikovanou, žádnou konkrétní firmu, která tyto hračky vyrábí. Vybrala jsem zkrátka levné hračky k užitku, které děti nejen pobaví, ale také něco naučí. Uvedené hračky sice spadají do kategorie levné, ale stále splňují veškeré atesty ohledně nezávadnosti a zdraví dítěte.

Kloboučku hop

Super dárkem pro děti a jistě také pro mnohé dospělé je legendární hra Kloboučku hop! V novém přebalu a také jako velice levnou hračku ji na trh přináší firma Efko. Již tříletá mrňata budou moc dobře vědět, jak se hry chopit a věřte, že vám to v souboji natřou! Pořídit ji můžete již od 83 Kč. Osobně si myslím, že takhle hra by určitě neměla chybět v žádné pořádné domácnosti.

Magnetický rybolov

Další hezkou, levnou, ale především zábavnou hračkou je Magnetický rybolov. Ten který si dovoluji vám doporučit, je od společnosti Rappa. Lovit rybičky s magnetickými tlamičkami pomocí prutu s magnetickým koncem, zvládají již děti od 3 let. Zakoupit magnetický rybolov můžete za velmi přijatelnou cenu 119 Kč.

První šití – lvíček Leo

Od 3 let věku dítěte je dobré věnovat patřičnou pozornost zvyšování dětské motoriky. Docílit toho můžete například pomoci Prvního šití. Jedná se o dřevěnou desku na které je namalován lvíček. Pomocí barevných tkaniček k tělu lvíčka přidáváte různé druhy oblečení. Tato motorická hračka je značky Bino a navíc je celá dřevěná, tudíž také bytelná. Koupit ji svému dítěti můžete již za 135 Kč. Společnost Bino nabízí dřevěných šití pro nejmenší celou škálu. Pokud vás tedy nezaujme lvíček, pořídit si můžete včelku Máju nebo provlékací destičky s nejrůznějšími obrázky.

Dřevěné obrázkové kostky

Dalším způsobem, jak malé raubíře zabavit, jsou dřevěné obrázkové kostky. Na trhu je jich celá řada! Stačí si vybrat, zda chcete 6, 12 nebo třeba 20 kostek. A pak už záleží jen na tom, jaký filmový hrdina u vás frčí. Kostky mohou být s obrázky Večerníčka, Medvídka Pú, Cars, nebo také Ferdy mravence či Rumcajse s Mankou a Cipískem. Ale pozor, ne všechny kostky patří mezi levné hračky. Mezi ty levnější a zároveň hezké patří obrázkové kostky společnosti Dino Toys, kde je můžete pořídit již od 87 Kč.

Hra Školička

Čtyřleté caparty je mnohdy těžké zabavit. Jak pro ně vybrat hračku, která by je pobavila a patřila mezi levnější? Mám pro vás tip na skvělou elektrickou kombinační hru Školička. U této hry se posiluje logika a přemýšlení. A to se hodí především pro předškolní děti. 16 listů se 176 obrázky mezi kterými se hledají souvislosti. A báječná je také cena této hry, která se v internetových obchodech pohybuje od 150 Kč.

Pár slov na závěr

Při výběru levných hraček nezapomínejte dbát na jejich kvalitu.Někdy se opravdu vyplatí si připlatit. nenadarmo se říká, že děti jsou ti poslední, na kterých bychom měli šetřit. Výše jmenované levné hračky zakoupíte v eshopech výrobců nebo si je také můžete pořídit v nejrůznějších hračkářstvích.