Levné hračky pro vaše děti? Ano, i takhle lze již dnes nakupovat. Jen musíte mít na paměti pár zásad! Ne každá levná hračka je dobrá! Tento fakt, ale platí také pro drahé hračky. V dnešním článku se zaměřím na levné hračky pro nejmenší dětičky. Kde a jaké levné hračky pořídit vám poradí tento článek.

Levné hračky pro děti do 12 měsíců

Hračky do této kategorie jsem vybrala od společnosti Rappa. Která svým zákazníkům nabízí nejrůznější barevné provedení kousátek, chrastítek, ale také držáků na dudlíky.

Držák na dudlík

Držák na dudlík ocení jistě každá maminka. Jedna část sponky se připevní na oblečení dítka a na plastový kroužek připevníte samotný dudlík. Tato šikovná pomůcka však mnohdy není levnou záležitostí. Společnost Rappa tyto držáky vyrábí ve čtyřech druzích (slon, koník, hrošík, medvídek) a v obchodech je seženete za cenu 50 Kč. Dobrá kvalita za přijatelnou cenu, takový je můj názor.

Chrastítko lev

Miminko je zapotřebí od první chvíle co nejvíce rozvíjet. Ale říkáte si pomocí čeho? Vyzkoušejte chrastítka! Společnost Rappa přináši pro ty nejmenší chrastítko ve tvaru lvíčka. Ten má plyšovou hlavičku a místo tělíčka průhledný plastový kroužek s barevnými kuličkami, které vydávají příjemný chrastivý zvuk. Pokud vám lzi nejsou příliš sympatičtí, je v nabídce také chrastítko ve tvaru žirafy. A potěšující je také cena chrastítka, které můžete v obchodech pořídit již od 80 Kč.

Vkládačka lokomotiva

Další hezkou a zároveň levnou hračkou ze společnosti Rappa je vkládačka ve tvaru lokomotivy. Po zmáčknutí vydává zvuky a bliká. Dokonalá kombinace v jedné hračce, která rozvíjí dětskou motoriku a trénuje úchopy menších předmětů. Písničky, které lokomotiva vydává jsou veselé a při vložení správného tvaru navíc mašinka zahouká. Vyrobena je z kvalitního plastu a pořídit ji můžete již od 299 Kč.

Zvířátka s melodií

Pro děti od jednoho roku, nebo zkrátka pro ty nejmenší, kteří už pomaličku ťapkají se stává dobrou a také levnou hračkou zvířátko s melodií. Takováto zvířátka prodává společnost Rappa v několika provedeních. Mně se osobně nejvíce líbí jejich zelená želvička nebo žlutá housenka. Tato zvířátka můžou dítka tahat za sebou a po zmáčknutí některé z knoflíků na jejich těle vydávají příjemné dětské melodie. A věřte, že ročním dětem se takováto pestrá, ale především zvuky vydávající zvířátka opravdu líbí! A cena těchto zvířátek? Skvělá! Doma je můžete mít za 147 Kč kus.

Odrážedlo Rolocykl

Jakmile se naši drobečci začnou pohybovat po svých dvou nožkách, je těžké je zastavit. S tím jistě bude souhlasit každá maminka. Ale protože jsou také ti nejmenší hned po kratičké chůzi unaveni, můžete jim pořídit první dopravní prostředek. Konkrétně se jedná o odrážedlo Rolocykl, které firma Rappa vyrábí pro děti od 1 roku a to dokonce ve třech barevných provedeních. Bytelná plastová konstrukce tohoto vozítka bude dětem spolehlivě sloužit až do doby tří let, kdy pravděpodobně z něj vyrostou. A cena tohoto vozítka není vůbec závratná, koupit jej můžete od 219 Kč.

Pár rad na závěr

I když mnohdy vypadají levné hračky v nejrůznějších hypermarketech super skvěle a super výhodně, vždy jejich výběru věnujte patřičnou pozornost. I když jsou výše zmíněné hračky levné, pořád splňují veškeré atesty, které zajišťují bezpečnost při hraní. Není vždy správné šetřit za každou cenu.

Ještě bych ráda nakonec dodala, že všechny tyto levné hračky nakoupíte na eshopu zmiňovaného výrobce, ale “omakat a okouknout ” je také můžete ve většině lepších hračkářstvích.

V příštím článku se zaměříme na levné hračky pro 3 a více leté caparty.