Možná jste již o značce Radio Flyer slyšeli, možná ji znáte nebo třeba dokonce již nějakou jejich hračku doma máte. Pokud Vám název nic neříká, určitě kdyby mnozí z vás jejich výrobky viděli, řekli by si: “jéé, to znám!” A nebylo by se čemu divit, však tyto hračky dobývají dětská srdíčka již 95 let v Americe a vlastně po celém světě. Dnes už si je můžete zakoupit dokonce v České republice a věřte, že nabídka je opravdu široká! Dočtete-li článek do konce, zjistíte také, kde si nějaký zajímavý kousek pro své zlobidlo pořídit.

Historie značky Radio Flyer

Jak už jsem stihla naznačit výše, historie těchto hraček sahá poměrně hluboko a to až o 95 let zpátky, kdy vznikla první domácí výroba hraček Radio Flyer. A co si budeme nalhávat, byl to hodně dobrý nápad té doby, jelikož dnes jsou jejich hračky celosvětovým hitem a dětmi velmi oblíbené. Jisté je také to, že za tak dlouhou dobu se společnost rozrostla, ale také to, že kvalita stále přetrvává. Všechny hračky Radio Flyer totiž splňují přísné hygienické normy a samozřejmostí jsou také nejrůznější bezpečnostní požadavky, jak evropských, tak českých norem. A co všechno vlastně tahle společnost nabízí? No přeci krásně červené vozíky, tříkolky, koloběžky, ale také různá jiná odrážedla. Níže v článku se již dozvíte více o konkrétních produktech značky Radio Flyer, které mě osobně nejvíce zaujaly.

Tříkolka Radio Flyer

Asi nejklasičtější hračkou spíše tedy vozítkem této značky je legendární tříkolka Radio Flyer, která vyniká nejen svou typicky červenou barvou, ale také ozdobnými třásněmi na řidítkách. Polohovatelné sedátko, které je samozřejmostí poslouží k tomu, aby ve třech nebo třeba i v šesti letech vaše dítko vždy dosáhlo dobře na pedály. Jen si představte, jak by všichni v parku koukali na takovouhle tříkolku. Krásné červené stupátko na konci tříkolky poslouží k vození kamarádů či mladších sourozenců. Posuďte sami, no není krásná a zároveň originální?

Vozík Radio Flyer

Asi ze všech vozítek a hraček mě nejvíce zaujal červený vozík Radio Flyer, ve kterém můžete vozit najednou až 2 děti. Nebo také samotné děti si v něm mohou kamkoliv tahat své nejoblíbenější a nejrůznější hračky. Navíc opěrátko, které je k vozítku připojeno, zajistí drobečkům pohodlné opření a bezpečnostní pás jim zajistí maximální bezpečnost při adrenalinové jízdě. A proč mě tato hračka zaujala nejvíce? Přeci proto, že se nebudete muset vláčet na procházku s batůžkem plným hraček a následně také s ubrečeným dítětem, které bolí nožičky. Jakmile tato situace ohrozí vycházku, naházíte děti i hračky do vozíku a můžete si procházku užít až do konce!

Kde v České republice hračky Radio Flyer sehnat?

Na závěr článku bych se s vámi milí čtenáři podělila o zajímavou věc. Jak jsem v úvodním odstavci slibovala, prozradím vám, kde můžete hračky a vozítka značky Radio Flyer nakoupit u nás v České republice. Vozítka Radio Flyer najdete v každém lepším hračkářství, například Sparkys Dům hraček nebo Puntanela, ať už se jedná o kamenné prodejny či internetové obchody. Pokud si však chcete o těchto hračkách přečíst více, než si domů některou pořídíte, doporučuji vám stránky RadioFlyer.cz vytvořeny pro Českou republiku, kde najdete vše, co by vás mohlo zajímat.

Jestliže stále uvažujete o koupi nějakého pořádného vozítka pro vaše nezbedné rošťáky, máte zde tip na nejen kvalitní a bytelné hračky, ale především na originál, se kterým se na každém pískovišti blýsknete.