Protože se nám Vánoce opravdu kvapem blíží a je to měsíc hojnosti, lásky a obdarovávání, rozhodli jsme se ještě pro jednu soutěž, která se do konce roku 2011 uskuteční.

Požadavky k soutěži

Tentokrát budou požadavky na soutěžící následující. Jelikož je Dobrá Hračka webem, kde se snažíme podporovat dětskou kreativitu, fantazii a výtvarné umění, úkol je takovýhle.

Vytvořte co nejoriginálnější přání pro Ježíška. Kreativitě a použitým materiálům se meze nekladou. Čím více kreativní, zajímavé a originální, tím přeci lépe. K vytvoření některým budou stačit pastelky, jiní budou vystřihovat obrázky, další nakreslí svá přání barvičkami, tohle je čistě na Vaší fantazii.

Takto vyrobená přání zašlete poštou do 12. prosince 2011 (rozhodující je datum na obálce) a ještě v tom týdnu bude vybrán výherce a odměněn kreativními sadami pro tvoření během dlouhých zimních večerů.

Vložte do obálky a zašlete na adresu:
Dobrá Hračka
Lucie Marková
Dusíková 29, 638 00, Brno-Lesná

Ceny pro výherce soutěže

Odměněni budou tři nejoriginálnější přání, která budou následně vyfocena a uvedena těsně před Vánoci na stránkách Dobré Hračky. Ceny jsou opravdu hezké – foukací fixy, pastelky, omalovánky, razítka, zkrátka vše potřebné pro malé malíře.

Výzva pro všechny děti a rodiče: vezměte papír a začněte tvořit!