Počasí začíná být pořádně vlezlé, neustále venku prší, je sychravo a také začíná pořádně přituhovat. Zkrátka zima klepe na dveře. Spousta rodičů si klade otázku, jak dítě zabavit, když je tak pochmurno? Samozřejmě se nabízí jako nejjednodušší způsob zapnout jim televizi, ale my přeci chceme, aby se naši nejmenší co nejvíce vzdělávali a učili, proto se je pokusíme zabavit kreativněji.

Play-Doh zábava

Říkáte si, že plastelín máte doma spoustu? Ale raději ji dětem ani nedáváte, abyste si ušetřili “vyloupávání” zbytků z koberce? Tohoto budete u plastelíny Play-Doh ušetřeni. Lze ji totiž po zašlapání do koberců jednoduše vydrolit. Při správném skladování (v plastových kelímcích s víčkem) také zabráníte vysychání plastelíny.

V praktických kelímcích najdete širokou škálu různých barevných odstínů. Nemusíte mít strach, že od všech těch barviček, které plastelíny skýtají budete mít vše zapatlané, Play-Doh totiž nešpiní.

Sady a sety Play-Doh

Pro ještě větší spokojenost malých tvořitelů jsou dnes na trhu nabízeny různé tvořivé sady, kde si pomocí vykrajovátek, vytlačovátek a rádýlek vytvoříte své příšerky a nebo třeba “upečete” plastelínový dort.

Play-Doh Zmrzlinová výroba

V této cukrárně můžete vyrábět pestrobarevné sladkosti a zmrzliny podle své vlastní fantazie. Set obsahuje spoustu příslušenství. Do kornoutků nebo pohárků můžete pomocí spirálovitých zdobítek vytvořit barevnou zmrzlinu a dozdobit ji třeba čokoládou rýží nebo nadýchanou šlehačkou.

Play-Doh Veselá chobotnička

Na tuto sadu s chobotničkou budete potřebovat všechny ruce! Za pomoci formiček a lisů mohou děti z barevné modelovací hmoty Play-Doh vytvářek spoustu mořských kamarádů. Chobotnička má osm chapadel plných zábavy. A na dotvoření detailů podmořského světa sada obsahuje nůžky ve tvaru humra.

Play-Doh Pizza hrací set

Nejnovějším přírůstkem do Play-Doh světa plastelín je pizza výrobna.
Stačí uválet těsto, vložit do formičky a pizza se může péct v kamenné peci. Na struhadle si nastrouhej sýr, vymodeluj salám, rajčata a ozdob svou pizzu podle vlastní chuti!
Kreativitě se meze nekladou. Tato sada obsahuje klasické nástroje jako je lopata do kamenné pece nebo třeba váleček na pizzu.

Zaujaly Vás plastelíny Play-Doh?

Těchto kreativních sad Play-Doh nabízí opravdu spoustu. Plastelíny se dají samostatně dokupovat po jednom kelímku tak, jaká barva se vám zrovna hodí. Koupit je můžete v každém hračkářství, některé hračkárny dokonce nabízejí možnost vzorek plastelíny vyzkoušet.

Zaujalo vás některé modelovací centrum? Jestli ano, máte nyní možnost jedno z těchto Play-Doh hracích setů vyhrát v naší soutěži pro děti.