Dalo by se říci, že tahle slečna se stala vzorem pro mnoho tisíc malých holčiček na celém světě. Pokud to začalo v roce 2006 nevinným seriálem, vysílaným na kanálu Disney Channel, který jak jsem zjistila, dnes nemůže chybět v žádné domácnosti, kde je dítě, tak dnes je to opravdovým fenomén mezi „malýma holkama“. Tahle mladá dáma prorazila do světa hvězd jako zpěvačka a má vlastní seriál. Dnes už dokonce i první celovečerní film, který je adaptací na americký sitcom Hannah Montana, jeho název je The Movie.

Seriál Hannah Montana

Seriál vypráví o 14leté dívce, vlastním jménem Miley Stewart. Miley je milá dívka, která normálně chodí do školy, odpoledne tráví s kamarády, ale večer se promění ve velmi populární zpěvačku Hannu Montanu. O tomto tajemství ví pouze Mileyina rodina, ale protože je to pro ni těžké, svěří se s tím i své nejlepší kamarádce Lily a kamarádovi Oliverovi. 

Proč se tady vlastně zabývám i popisem příběhu o té „slavné Montáně“, protože mi je jasné, že většina rodičů či prarodičů o tomhle slyší prvně. Nejednou jsem se ve své práci setkala s tím, abych jim ujasnila, kdo to je a proč je tak slavná a proč vlastně hračkárny takhle pletou dětem hlavy a vymýšlejí takovéhle hračky. Na to mám jen jedinou odpověď, hračkárny za tohle nemohou! Výrobci se jen snaží uspokojit přání malých holčiček, dychtících po své hvězdě. A mnohým se to jistě oplácí.

Produkty Hannah Montana

Dnes existuje spousta věcí s touhle slečnou. Počínaje teplákovou soupravou, přes povlečení, hrající zubní kartáček se dvěma, jejíma oblíbenýma songama až po taneční koberec nebo dokonce paruku. Samozřejmě u těchhle věcí si můžeme být jistí, že nás také bude dosti stát, protože takový nápad například na paruku je přeci téměř nezaplatitelný.

Nejhorší na těchhle fenoménech je to, že každou chvilku je to nějaká jiná hvězdička, nějaký jiný hrdina, který to dítě zaujme. Proto si myslím, že bychom neměli dát na dětskou pomatenost, koupit jim všechno, od hlavy až k patě s motivem Hannah Montana, protože stejně je to záležitost chvilková. Samozřejmě tohle je jen můj názor a kdokoliv se může snažit mi jej vyvracet, nejednou už to někdo udělal.

Níže se dozvíte, co všechno se tedy s tímto motivem dá sehnat, jak je to s kvalitou, oblíbeností a cenou. Ne všechny hračky s Hannah jsou jen sběratelské kousky do poličky a lapače prachu.